774 024 184 info@prelepky.cz

www.prelepky.cz - Michal Maixner

Samolepící fólie
N

TISK na samolepící fólie od 350 Kč/m², expresní tisk do 12 hodin!

Nabízíme Vám široké spektrum samolepících fólií.

Z naší nabídky si určitě vyberete a splníte si tak Vaše představy

V první řadě je zapotřebí si ujasnit k čemu a jak dlohou má fólie sloužit

Potřebujete například zviditelnit Vaši provozovnu a přemýšíte jakou zvolit variantu polepu?

V podstatě máme tři základní druhy, ze kterých lze vycházet:

Celopolep

samolepkou se 100% krytím

Celopolep

One Vision fóliemi

Polep

řezanou grafikou

Celopolep samolepkou se 100% krytím

To znamená že není vidět dovnitř ani ven, zvenku máte krásnou reklamuzevnitř je fólie buďto s bílým nebo šedým lepidlem. Polep s bílým /čirým/ lepidlem má tu výhodu, že nezanechává po demontáži po sobě vrstvu lepidla a také více propouští světlo, tudíž je potisk vidět trošku i z druhé strany. Fólie s šedým lepidlem se používá do provozů, kde je kladen důraz na to, aby byla co možná největší tma /např. herny, casina apod./

Celopolep One Vision fóliemi

Tyto fólie jsou specifické tím, že reklama je vidět pouze z venku, zatím co zevnitř zaznamenáte pouze mírné zatmavení oken.

Tento efekt je způsobený Tynallovým jevem. Pro lajka tím, že fólie je perforovaná a tisk na fólii je pak např. 65% ku 35% chybějícímu materiálu. V podstatě se jedná o „záclonový efekt“Pokud má být reklama na One Vision fólii vidět, tak musí být větší světlo vždy ze strany potisknutého materiálu. Pokud tedy v místnosti rozsvítíte světlo, tak reklama najednou zvenčí není vůbec vidět nebo pouze minimálně.

Tento typ polepu se velmi často používá na dopravních prostředcích /autobusy, zadní okna automobilů/, lékarnách a tam kde je kladen důraz na to, aby sice provozovna či dopravní prostředek byl nositelem reklamy, ale nedošlo tak ke ztrátě světla a bylo vidět ven.

Polep řezanou grafikou

Každý nechce mít zcela polepenou výlohu či automobil. Pak se nám tedy nabízí další z variant. Vybereme barvy, které se nám líbí a ty použijeme při výběru plotrových fólii. Za pomocí řezacího plotru z nich potom vyřežeme loga, nápisy, siluety, pruhy, … zkrátka grafiku, kterou se chceme prezentovat.