774 024 184 info@prelepky.cz

www.prelepky.cz - Michal Maixner

Přelepky & Etikety
N

TISK ETIKET a přelepek

etiketa s ořezem od 0,50 Kč/ks! 

Pro výrobce

Vyrábíte produkt a potřebujete jej polepit krásnou etiketou s tiskem ve fotografické kvalitě, nebo Vám stačí jen logo, popis výrobku a datum spotřeby? V zásadě je to jedno. Nabízíme Vám špičkovou kvalitu etiket v jakémkoli množství.
Díky našemu vybavení Vám etikety vytiskneme, pokud budete chtít tak i zalaminujeme a následně za pomocí plotru s optikou vyřežeme do libovolného tvaru. Etikety pak dodáme v arších a Vy pak už pouze jednoduše polepíte svoji lahvičku, hračku, krabici, ….

Pro dovozce

Dovážíte krémy, potraviny, přísady, elektroniku, víno, či jiný výrobek a prodáváte jej na českém trhu? Nezapomínejte na naši legislativu a opatřete dovážené zboží českým překladem. V případě, že budete potřebovat, tak pro Vás přelepky nejen vytiskneme, ořežeme a dodáme, ale můžeme Vám je i graficky navrhnout a zpracovat. Přelepky od nás nesmyjete, krásně drží a navíc jako jedni z mála na trhu pro Vás vytiskneme i písmo, které je menší jak 4 body. Neváhejte a opatřete Vaše dovážené zboží kvalitními přelepkami. Zákazníci to jistě ocení.