www.prelepky.cz - Michal Maixner

prelepky.cz

TISK na samolepící fólie od 350,- / m2, expresní tisk do 12 hodin!

Samolepící fólie

Nabízíme Vám široké spektrum samolepících fólií. Z naší nabídky si určitě vyberete a splníte si tak Vaše představy. V první řadě je zapotřebí si ujasnit k čemu a jak dlohou má fólie sloužit. 

Potřebujete například zviditelnit Vaši provozovnu a přemýšíte jakou zvolit variantu polepu?

V podstatě máme tři základní druhy, ze kterých lze vycházet:


Celopolep samolepkou se 100% krytím

To znamená že není vidět dovnitř ani ven, zvenku máte krásnou reklamu a zevnitř je fólie buďto s bílým nebo šedým lepidlem. Polep s bílým /čirým/ lepidlem má tu výhodu, že nezanechává po demontáži po sobě vrstvu lepidla a také více propouští světlo, tudíž je potisk vidět trošku i z druhé strany. Fólie s šedým lepidlem se používá do provozů, kde je kladen důraz na to, aby byla co možná největší tma /např. herny, casina apod./ 

Ukázky celopolepů najdete také v sekci Fotogalerie nebo přímo na úvodní stránce Ukázky realizovaných prací


 Celopolep One Vision fóliemi                     

Tyto fólie jsou specifické tím, že reklama je vidět pouze z venku, zatím co zevnitř zaznamenáte pouze mírné zatmavení oken. Tento efekt je způsobený Tynallovým jevem. Pro lajka tím, že fólie je perforovaná a tisk na fólii je pak např. 65% ku 35% chybějícímu materiálu. V podstatě se jedná o "záclonový efekt". Pokud má být reklama na One Vision fólii vidět, tak musí být větší světlo vždy ze strany potisknutého materiálu. Pokud tedy v místnosti rozsvítíte světlo, tak reklama najednou zvenčí není vůbec vidět nebo pouze minimálně. Tento typ polepu se velmi často používá na dopravních prostředcích /autobusy, zadní okna automobilů/, lékarnách a tam kde je kladen důraz na to, aby sice provozovna či dopravní prostředek byl nositelem reklamy, ale nedošlo tak ke ztrátě světla a bylo vidět ven.


Polep řezanou grafikou

Každý nechce mít zcela polepenou výlohu či automobil. Pak se nám tedy nabízí další z variant. Vybereme barvy, které se nám líbí a ty použijeme při výběru plotrových fólii. Za pomocí řezacího plotru z nich potom vyřežeme loga, nápisy, siluety, pruhy, ... zkrátka grafiku, kterou se chceme prezentovat.

Všechny typy výše zmíněných technik se samozřejmě dají kombinovat.

tel.: 774 024 184
info@prelepky.cz

Zámek Belcredi, Pohankova 34/8
628 00 Brno, Česká republika
Kazetové roletky
již od 2.250,-
včetně tisku
Maixner design
Copyright © 2012 Prelepky.cz Prelepky.eu Prelepky.com       graphics by Maixner design