www.prelepky.cz - Michal Maixner

prelepky.cz

TISK ETIKET a přelepek, etiketa s ořezem od 0,50,- / 1 ks!  

Přelepky & Etikety


Pro výrobce

Vyrábíte produkt a potřebujete jej polepit krásnou etiketou s tiskem ve fotografické kvalitě, nebo Vám stačí jen logo, popis výrobku a datum spotřeby? V zásadě je to jedno. Nabízíme Vám špičkovou kvalitu etiket v jakémkoli množství.
Díky našemu vybavení Vám etikety vytiskneme, pokud budete chtít tak i zalaminujeme a následně za pomocí plotru s optikou vyřežeme do libovolného tvaru. Etikety pak dodáme v arších a Vy pak už pouze jednoduše polepíte svoji lahvičku, hračku, krabici, ….


Pro dovozce

Dovážíte krémy, potraviny, přísady, elektroniku, víno, či jiný výrobek a prodáváte jej na českém trhu? Nezapomínejte na naši legislativu a opatřete dovážené zboží českým překladem. V případě, že budete potřebovat, tak pro Vás přelepky nejen vytiskneme, ořežeme a dodáme, ale můžeme Vám je i graficky navrhnout a zpracovat. Přelepky od nás nesmyjete, krásně drží a navíc jako jedni z mála na trhu pro Vás vytiskneme i písmo, které je menší jak 4 body. Neváhejte a opatřete Vaše dovážené zboží kvalitními přelepkami. Zákazníci to jistě ocení.

tel.: 774 024 184
info@prelepky.cz

Zámek Belcredi, Pohankova 34/8
628 00 Brno, Česká republika
Kazetové roletky
již od 2.250,-
včetně tisku
Maixner design
Copyright © 2012 Prelepky.cz Prelepky.eu Prelepky.com       graphics by Maixner design